30

BIST 100

76905.1

-0.6313 %
BIST 50

73351.0

-0.6384 %
BIST 30

93450.0

-0.7266 %
Ons

1190.5800

0.2754 %

Gram Altın

147.5274

0.2754 %

Dolar

3.8541

1.4758 %

Euro

4.0708

1.4600 %

İngiliz Sterlini

4.6865

1.3834 %

Kanada Doları

2.9140

-0.0045 %

Konuk Rezervasyon ve Çekim Formu

SUNUCULAR

Konuk Bilgileri

Diğer Bilgiler1 - Business Channel Türk, Türkiye’inin tek iş kanalıdır. Bu rezervasyon davetiyesi ile konuk olarak belirlediğimiz, siz değerli kişi, kurum ve kuruluşa gönderdiğimiz bu değerli belgede; Sizi sosyal projede, bir defaya mahsus, stüdyoda çekiminizi ve ekranlarımızda yayınınızı “ÜCRETSİZ” olarak yapacağımız yazmaktadır. Size yolladığımız bu değerli kağıt “Business Channel Türk Tv’nin REZERVASYON AKDİ”dir.
Lütfen bu davetiyeyi eksiksiz doldurun ve konuk olmaya geldiğiniz gün yanınızda getirmeyi ihmal etmeyiniz

2 - Eğitime Destek & Doğaya Destek projesi; Programa katılım sağlayan konuklarımız aynı zamanda Türkiye’nin en büyük sosyal sorumluluk projesine de katkı sağlamış olacaktır. Daha önce farklı projelere imza atan Business Channel Türk Tv şimdide hem eğitime hem de doğaya destek kampanyası başlattı. Bünyemizde staj gören öğrenci arkadaşlarımıza burs imkanı sağlanmakta.

3 - Ekranımıza çıktığınızda hem mesleğinizle ilgili bilgileri milyonlara anlatırken, yaptığınız işin inceliklerini, gelecek projelerinizi, kısaca başarı hikayenizi izleyicilierimize aktarırkeni ailenizin, çevrenizin ve iş arkadaşlarınızın da sizin hikayenize gururlarıyla ortak edebilecek, rakiplerinizin bir adım önüne geçme fırsatı yakalamış olacaksınız. Bu projede yer alan herkese yapılan çekimi “BUSINESS CHANNEL TÜRK” ekranlarında yayınlandıktan sonra projeye destek veren sponsorlardan biri olan medya takibini gerçekleştirecek olan “RTL MEDYA TAKİP AJANSI” tarafından projemiz için kurulan ekiplerle konuk olduğunuz programınızın yayını onlar tarafından takip edilerek, kaydı DVD formatına aktarılacaktır. Programın kopyasını internet sitemiz dahil olmak üzere, YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter gibi 124 farklı sosyal medya hesaplarında süresiz olarak yayınlanarak telif haklarını aldığınız için dilediğiniz sosyal mecrada da sizde kullanabileceksiniz. Böylelikle anlatımlarınız, başarı hikayeniz ve siz Google, Yahoo, Yandex gibi internet arama motorlarında da yayınlanan videonuz ön sıralarda yer alarak size ulaşmak isteyenler konuk olduğunuzda ekranın altında yayınlanacak telefoni sosyal medya adreslerinizden çok daha rahat ulaşabileceklerdir. Telif haklarına ödeyeceğiniz bedel yalnızca medya takip, aktarım ve kargo ücreti dahil 499 TL + KDV gibi sembolik bir bedeldir.

4 - Size özel bu rezervasyon davetiyesini lütfen tam olarak doldurup imzalayarak bize yollayınız.

5 - Konuk olacağınız gün öncesi hangi ulaşım aracı ile gelecekseniz planlamasını veya biletinizi günler öncesinden ayırtmayı unutmayınız. Ekranımızda konuk olacağınız gün en şık elbiselerinizi hazırlayın ve size sormamızı istediğiniz 10 adet soruyu lütfen belirleyin ve tarafımıza iletin.

6 - Size verilecek olan çekim günü asla ertelenemez. Geldiğiniz yer bize göre şehir dışı olduğundan hava ve yol durumu göz önünede bulundurularak gecikme sürenizi lütfen hesaplayarak saat belirlemenizi rica ederiz, yoksa bu fırsatı kaçırabilirsiniz.

7 - Business Chaneel Türk Tv’nin kapısından içeri girdiğiniz süre itibari ile tüm bunlar ve programa konuk olmanız dahil bekleme süreniz maksimum 2 saattir.

8 - Programa konuk olduğunuz gün yapılan çekimi, ambiyansı ve tv kanalımızı, yayınınızı beğendiğiniz takdirde, yine sembolik bir rakamla dilerseniz süreyi uzatabilir, diğer “ÜNLÜ SUNUCULARIMIZA” konuk olmayı arzu ederseniz % 50 indirim ile KONUK olma şansını da bu proje ile elde edebilirsiniz.

9 - Programa konuk olma süreniz 15 dk ile 20 dk arasındadır. Merak etmeyin, heyecanlanmayın sizi alanında en başarılı uzaman kişiler ağırlayacaktır.

10 - ÜNLÜ SUNUCULARIMIZA konuk olduğunuzda, yaptığınız iş hakkında bilgi alabilir, yurt dışı ve yurt içinde size yeni portföyleri kazandıracaktır.

11 - “YAPIMCI” konuk olacak şirketin programa katılımını sağladıktan sonra çekilen programın yayınlanmasını ve konuk olan kişiye veya kurumun çekimini yaptıktan ve Business Channel Türk Tv’de yayınlandıktan sonra sözleşmedeki taahhüdünü eksiksiz olarak yerine getirmiş olacaktır. Taahhüdünü gerçekleştirmeyen kişi ve kurumlar telif hakkı ve sosyal medya platformlarından faydalanamaz.

12 - Şirket ve konuk iş bu rezarvasyon akdi ile program T.C. kuralları ve telif haklarını ödeme hükümlerini yerini getirdiği takdirde DVD ve sosyal medyada yayınlama hakkına sahip olcaktır. Siz değerli konuğumuzun sonsuza dek koruma adına Business Channel Türk Tv interaktif iş kanalımız,


HUKUKSAL olarak kapatılması durumunda dahi Yayıncı Kuruluş “Esnaf Görsel Yapım” konuğun mağdur olmaması için başka eş evafta bir kanalda yayınlamayı dahi taahhüt etmektedir.

13 - Hayal olarak başladığımız projemiz siz destekçilerimiz sayesinde 12.000 çekimi aşmış bulunmaktadır. Sizleride aramızda görmekten onur duyacağız.